Jestem kulturalny, jestem kulturalna 3. edycja 2016


INTERAKTYWNE WARSZTATY TWÓRCZE – RUCHLIWE HISTORIE Podczas warsztatów dzieci poznały zagadnienia związane z animacją, narracją, scenografią i pojęciem artefaktu. Uczestnicy podczas zajęć tworzyli  manualnymi sposobam (...)

link1 link2

AUTORYTET, IKONA, WZORZEC, IDOL Celem zajęć była próba odpowiedzi na pytanie o istnieniu autorytetów, ikon, wzorców, idoli we współczesnym świecie i ich wpływ na współczesną kulturę i sztukę. Warsztaty w (...)

link1 link2

AKCJA WAKACJE: LATO W SZKOLE Cykl zajęć dla dzieci spędzających wakacje w szkole, których celem było zapewnienie dzieciom ciekawego i twórczego sposobu spędzania czasu wolnego. Akcja Wakacje to warsztaty plastyczne dla dzieci obe (...)

link1 link2

AKADEMIA KULTURY   Celem projektu edukacyjnego, na który złożył się cykl otwartych spotkań z młodzieżą, było przygotowanie do odbioru różnego rodzaju tekstów kultury i przybliżenie przemian kulturowych w Polsce (...)

link1 link2

AUTORYTET, IKONA, WZORZEC, IDOL: PERFORMANCE, HAPPENING I MURAL Projekt skierowany był do młodzieży z terenów spoza Krakowa. Zrealizowany w Gimnazjum w Mszanie Górnej. Jego celem było podjęcie dyskusji o istnieniu autorytetó (...)

link1 link2

WARSZTATY LIBERATURY - SŁOWO – OBRAZ – PRZESTRZEŃ Cykl warsztatów projektowania graficznego dla młodzieży dotyczący pojęcia Liberatury czyli rodzaju literatury, w którym tekst, czyli treść książki i jej forma, roz (...)

link1 link2

WARSZTATY PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO I STREET ARTU „GRA W STREET ART” Warsztaty street artu dla młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie przy Szpitalu Uniwersyteckim im. M. Kopernika. Boisko szkolne widziane jako r (...)

link1 link2

WARSZTATY PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO I STREET ARTU – „FONO –GRAFO – STREET ART” Cykl warsztatów dla młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie przy Szpitalu Uniwersyteckim im. M. Kopernika &n (...)

link1 link2

WARSZTAT TYPOGRAFICZNY – TWORZENIE KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ PODCZAS TYGODNIA KSIĄŻKI ORGANIZOWANEJ W GIMNAZJUM W CZCHOWIE Warsztat „Czym jest Artbook, czym jest Książka”  zorganizowany w ramach Tygodnia Książki w Publiczny (...)

link1 link2

WARSZTAT KREATYWNEGO PISANIA Warsztat pisania – zgodnie z założeniem warsztat pisania kreatywnego prowadzony przez Katarzynę Kubisiowską, dziennikarkę i pisarkę, miał być warsztatem weekendowym, ale zmieniliśmy jego formułę tak, by (...)

link1 link2